Levomekol tepalas. Levomekol Tepalas - paraiška

Tokiais atvejais mano pagalba yra senas patikrintas būdas — gydymas tepalu "Levomekol". Kitas medicinos prietaiso pliusas: jis nesukelia disbakteriozės, net jei jis švirkščiamas į ertmes su pūlingu uždegimu. Kaip pakeisti priemonę?

ligų sąnarių mažens žemiau peties sąnario skausmas

Share on Facebook Share on Twitter Levomekol tepalas ilgą laiką nepraranda savo paklausos medicinos srityje dėl jo prieinamumo ir didelio efektyvumo. Šio instrumento sudėtis apima du aktyvius komponentus - chloramfenikolį, kuris turi antibakterines savybes, ir metilurcilą, kuris turi reparatyvų ir regeneruojantį poveikį paveiktam audiniui. Iš esmės šis tepalas yra naudojamas žaizdoms gydyti pirmasis žaizdos proceso etapasnudegimai, trofinės opospustulinės bėrimai ant odos ir gleivinės.

Tepalas "Levomekol". Kas tai yra?

Analogai levomecolio tepalo žaizdų gijimui Yra situacijų, kai gydytojo paskirtas medikamentas nėra vaistinėje, o vaistininkams gali būti reikalingas vaistas, galintis pasiūlyti analogus, kurie gali turėti panašų terapinį efektą konkrečios patologijos gydymui.

Gavus gydytojo leidimą, galima atlikti gydymą su vaistinio preparato analogais.

Review of the wound healing remedy \

Be to, dažnai vartojami vaistų analogai, kai pacientai susiduria su alerginėmis reakcijomis į vaisto sudedamąsias dalis arba su individualia netolerancija. Levomekol tepalas turi keletą analogų, kurie gali būti suskirstyti į grupes.

galvos skausmas ir pasukti sąnarius iš veido sąnarių skausmas

Tiesioginiai analogai preparatai-sinonimai Šie vaistai, turintys tokias pačias medžiagas kaip ir levomekolis, yra cheminiai junginiai. Tokie preparatai yra: tepalas levomethyl; tepalas Netranas.

Netiesioginiai analogai Tai yra vaistiniai preparatai, kurie turi panašų poveikį ir nurodo vartojimą, bet įtraukti kitus veikliąsias sudedamąsias dalis jų sudėtyje.

Patarimas 1: Tepalas "Levomekol": indikacijos ir kontraindikacijos

Šie narkotikai apima šiuos vaistus: Teva Levomekol tepalas - sudėtyje yra keturių veikliųjų komponentų: chloramfenikolio, metilurakilo, sulfadimetoksino, trimecaino. Du iš jų taip pat yra kompozicijoje Levomecol chloramfenikolis, metiluracilissulfadimetoksinas turi antibakterines savybes, o trimecainui yra ryškus ilgalaikis anestezinis poveikis. Protegentino tepalas - tai aktyvūs komponentai, tokie kaip gentamicino sulfatas ir eritromicinas plataus spektro antibiotikaitaip pat proteazė "C" - proteolitinis fermentas C, kuris palengvina greito gilaus žaizdų gryninimą, nekrozės sričių ištirpimą, reparatyvių procesų pagreitinimą.

Tepalas Streptonitolis - yra veikliosios medžiagos, tokios kaip streptokidas, turintis antimikrobinį poveikį, taip pat nitazolas, kuris turi antiprotozinį efektą.

Tepalas "Levomekol". Kas tai yra? Narkotikas "Levomekol" - vienas iš geriausių fondų iš visų žaizdų, nudegimų, svaiginimo ir pan. Jis sėkmingai pakeičia Vishnevsky tepalą, gentamiciną ir daugelį kitų panašių priemonių.

Tepalas Fastin 1 - sudėtyje yra antibakterinių medžiagų - furatsilino levomekol tepalas sinonitrino, taip pat medžiaga benzokaino, kuris turi paviršutinišką analgezinį poveikį. Ichtiolio tepalas levomekol tepalas pagamintas iš organinio junginio ichtamolio, kuris gali sukelti priešuždegiminį, antiseptinį, analgezinį poveikį audiniams, pagerinti kraujo apytaką ir medžiagų apykaitos procesus.

Tepalas Vishnevsky - vaistas, pagamintas iš beržo dervos, kerobų ir ricinos aliejaus, kurie kompleksiškai turi levomekol tepalas antibakterinį, priešuždegiminį, rezorbcinį poveikį, padeda pašalinti žaizdų masę nuo žaizdos, stimuliuoja atkuriamieji procesai audiniuose.

susiaurėjimas ligos sąnarių kaip padaryti ligas sąnarių akivaizdžių

Pigūs analoginiai levomecolio tepalai Jei jums reikia pasirinkti analogišką Levomecol tepalą pigiau, turėtumėte atkreipti dėmesį į jo sinonimą "Levosin", kurį gamina vietinė farmacijos kompanija, ir kainuoja apie kartus mažiau. Pigesni vaistai taip pat yra tepalas Levosin, tepalas Vishnevsky.

  1. Levomekol tepalas nuo hemorojus: apžvalgos, naudojimo instrukcijos, naudojimas nėštumo metu
  2. Tepalas "Levomekol". Kas tai yra? - Narkotikai
  3. Levomekolis yra išorinis vaistas, pagerinantis audinių regeneraciją ir antibakterinį poveikį.
  4. Levomekol Tepalas - paraiška
  5. "Levomekol" tepalas. taikymas

Tačiau verta prisiminti, kad visais atvejais paskirtą vaistą galima pakeisti analogais, todėl visada turėtumėte kreiptis į levomekol tepalas. Similar posts.