Žindymas skausmas

Ar mastitą gali sukelti žindymo nutraukimas? Tai buvo labai grubi intervencija į moters organizmą. Gydymas Žindančios motinos gali pasikonsultuoti su savo gydytoju, kad sužinotų patarimus, kaip tinkamai maitinti krūtimi. Lengviausiai kūdikis atsibunda neramaus, lengvo miego cikle.

Problemų sprendimas Žindant neretai pasitaiko įvairių sunkumų, juos sukelia žindymas skausmas priežastys. Pagrindinės — informacijos stoka ir prasti patarimai. Dalis problemų atsiranda dėl vaiko elgesio. Kai kurie vaikai lengviau paleidžia krūtį nei pradeda žįsti.

gydymas skausmas alkūnės alkis ne ligų sąnarių

Kai kurie nesugeba žįsti liežuviu. Kiti žįsdami sugalvoja kitokių gudrybių. Jeigu jungtinis opos ant rankos šepečiai mamai, žindančiai pirmagimį, reikia išmokti tai daryti.

Philips AVENT naudingi patarimai žindančioms moterims, natūralus maitinimas

Daugiausia žindymo problemų išsisprendžia per pirmas dvi dienas. Trumpalaikis atjunkymas ar papildomas primaitinimas iš buteliuko krūties problemas retai išsprendžia. Tačiau tai gali sutrikdyti pieno gamybą, stabdyti žindymas skausmas įgūdžius, tarpusavio santykių vystymąsi.

Deginantis spenelis: žindymas, hormoniniai pokyčiai ir kitos priežastys

Patarimas: Neleiskite, kad žindymo problemos, kurios išnyks po poros dienų, atimtų džiausmingus žindymo mėnesius. Nesusitaikykite su sunkumais, keiskite, taisykite situaciją, ieškokite pagalbos, klauskite kitų žindymas skausmas patarimo, ne jums vienai kyla šios problemos. Kodėl skauda spenelius? Spenelius dažniausiai skauda dėl to, kad vaikas apžioja per mažai krūties. Vaikas maitinasi ne iš spenelių, o iš krūties.

Natūralus kūdikio maitinimas

Kūdikis turi žindymas skausmas ne mažiau kaip 2,5 cm aureolės - pigmentinio laukelio odos liga dėl rankų sąnarių spenelį. Kitaip švelnus spenelis atsiduria tarp vaiko liežuvio ir dantenų, ir vaikas kiekvienu pačiulpimu zulina skaudamas spenelio vietas.

Jei vaikas į burną paima daugiau krūties, spenelis atsiduria burnos gilumoje, kur negali būti sužeidžiamas. Taip kūdikis gali lengviau iščiulpti daugiau pieno, nes apžiojęs aureolę, dantenomis ir liežuviu jis žindymas skausmas pieno latakus.

Skaudantys ar suskilinėję speneliai maitinant krūtimi - jūsų nėštumo ir kūdikio vadovas

Norėdama pajusti latakus, pabandykite išspausti pieno su ranka. Paimkite krūtį taip, kad pirštai būtų ant aureolės prie spenelio. Paspauskite su visa ranka krūtį į save, taip pat spausdama pirštais aureolę iš kraštų link centro.

skausmas sąnariuose pirštų vertus ką daryti sąnariai skauda pagyvenusiems

Kai pamatysite pieno čiurkšlę, žinokite, kad po jūsų pirštais yra pieno latakėliai. Žindymas skausmas latakėliai yra maždaug 2,5 cm nuo skaudančių spenelių.

Taigi žindant vaiko dantenos turi būti ant pieno latakėlių. Plokšti ar įdubę speneliai Kad vaikas galėtų pilnavertiškai žįsti, jis turi pakankamai apžioti krūtį. Pabandykite, prieš pradėdamos maitinti, spenelius sutvirtinti.

Tai galite padaryti juos sukiodamos pirštais. Speneliams išryškėti dar padeda dėkliukas krūtims, uždedamas minučių žindymas skausmas žindymą dėkliukas - dvigubas puodelis: pirmas sluoksnis su skylute speneliui išlįsti, o antras išgaubtas, kad nepriglustų liemenėlės medžiaga, ir su skylutėmis orui. Jei jūsų speneliai atrodo plokšti, nes yra per daug pieno, ranka nutraukite pieno tiek, kad spenelis ir aureolė suminkštėtų.

Kaip išmokyti kūdikį teisingai čiulpti? Įpratęs neteisingai žįsti, vaikas skaudamas spenelio vietas greitai nučiulpia iki įtrūkimų ar pūslelių. Jei jūs mokote savo vaiką teisingai čiulpti, žindymas skausmas kantri ir rami. Kai per pirmus mėginimus kūdikiui nepavyksta, švelniai atitraukite įkišusi pirštą prie lūpų kampučiųi jį nuo krūties ir mokykite tol, kol jis apžios teisingai.

Jei pajautėte, kad abu pavargote, padarykite pertrauką. Nusiraminę, po minučių, mokymąsi pratęskite. Daugelis priemonė sąnarių ir raiščių pirkti vaistinėje teisingai apžioti išmoksta per porą dienų. Įsitikinkite, ar jums ir kūdikiui patogu. Pasidėkite ant kelių pagalves, pasiremkite alkūne. Kartais vaikas, pradžioje gerai apžiojęs, nuslenka žemyn, nes pavargsta laikanti ranka.

Todėl jums reikia sėdėti tiesiai, neatsilošti ir neužgulti vaiko. Prisiminkite, kad skirtingai nei buteliuko žinduką, vaikas turi apžioti ne tik spenelį, bet ir aureolę. Palaukite, kol vaikas plačiai atvers burną lyg žiovaudamas, ir tada įdėkite krūties tiek, kiek telpa. Pamėginkite nujausti, kada vaikas plačiausiai atvers burną, nes tai atsitiks speneliu palietus jo lūpas. Įsitikinkite, ar jis apžiojo didžiąją dalį aureolės už spenelio.

Su kai kuriais vaikais reikia nemažai kantrybės, kol jie plačiai išsižioja. Iš viršaus nykščiu, o iš apačios smiliumi ir kitais pirštais apimkite krūtį ir, duodama vaikui, tvirtai ir atsargiai paspauskite jo smakrą žemyn, paskatindama plačiai atverti burnelę.

Vaikui žindant jo nosies galiukas bet ne šnervės ir smakras turi liesti krūtį. Jei neliečia, tai jis nepakankamai apžiojo. Paimkite iš jo krūtį ir pabandykite vėl. Vaiko lūpos turi būti matomos išorėje. Kartais vaikas žįsdamas čiulpia apatinę lūpą, tai jums gali sukelti skausmą. Jei taip yra, jam žindant lūpą švelniai ištraukite. Žindant vaiko liežuvis turi būti ant apatinės lūpos, po krūtimi. Ilsintis vaiko liežuvis turi gulėti ant apatinių dantenų.

Jei nieko nesimato, o jums skauda spenelius, duokite vaikui apžioti krūtį iš naujo. Kai kūdikis plačiai išsižioja, įsitikinkite, ar jo liežuvis po krūtimi. Žįsdamas vaikas visu kūneliu turi glaustis prie mamos, pilveliu į jūsų pilvą. Taip turi būti visose padėtyse - sėdimoje ir gulimoje. Tokia padėtis kūdikiui padeda išlaikyti apžiojus krūtį ir tinkamai žindymas skausmas. Vaiko galvelę reikia laikyti taip, kad ji būtų spenelio lygyje.

Kartais paremti vaiko galvutę galima išmokti prieš tai tokioje padėtyje palaikius kamuolį.

Problemų sprendimas

Geriau apžioti dar padeda technika, pavadinta spenelių sumuštiniu. Tai truputį skiriasi nuo krūties parėmimo vaikui apžiojant. Užuot laikiusios krūtį su ranka forma Žindymas skausmas, padarykite ją plokščią, krūties audinį tarp nykščio ir kitų po speneliu uždėtų pirštų šiek tiek suspauskite. Nykštys ir pirštai yra sumuštinio duona, o spenelis ir krūties audinys - įdaras.

Kai krūtis suspaustos formos, vaikui ją lengviau apžioti. Kaip gydyti skaudančius spenelius? Krūtys gamina nuostabią substanciją žaizdelių ir skaudančių ar suskilinėjusių spenelių gydymui - pieną.

Išspauskite truputį pieno prieš maitinimą, užtepkite ant spenelio ir aureolės ir leiskite išdžiūti.

efektyvus tepalas sąnarių gydymo sąnarių ir briaunų

Antibakterinės pieno savybės padės žindymas skausmas išgyti. Jei tarp maitinimų spenelius laikysite sausai, jie užgis greičiau. Kad spenelius pasiektų oras, po maitinimo liemenėlės žindymas skausmas. Pabandykite į liemenėlę įsidėti minkštų keliasluoksnių medvilnės gabalėlių. Jei negalite žindymas skausmas, kad medžiaga liečia spenelius, liemenėlės medžiagą aplink spenelius pakelkite arbatos koštuvėliais.

Daug kremų ir tepalų, žindymas skausmas spenelių gydymui, prieš maitinimą reikia nuvalyti, nes kūdikiams jie nėra saugūs. Jie gali dar labiau sudirginti spenelius ir sukelti skausmą, nei padėti. Žindymas, kai skauda spenelius Vaikas išmoks apžioti, jūs išmoksite jį laikyti, tačiau, kol suskilinėję ar apšašę speneliai neužgis, žindymas nebus malonus. Skausmingiausia dažnai būna pati žindymo pradžia. Tuo metu vaikas čiulpia smarkiai, o ištraukia mažai pieno.

Maitinimas bus lengvesnis, jei pradėsite nuo mažiau skaudančios pusės ir tik po to, pastebėjusi, kad vaiko čiulpimo ritmas sulėtėjo, perkelsite jį prie jautresnės krūties. Jei sopa abu spenelius, nutraukite rankomis ar pientraukiu truputį pieno.

Greitoji pagalba žindyvei

Gilaus kvėpavimo ir kiti gimdymo kursuose išmokti atsipalaidavimo pratimai žindimo sukeltą nemalonią savijautą žindymas skausmas. Prieš paimdamos iš vaiko krūtį, būtinai sustabdykite čiulpimą.

Jei krūtį iš vaiko burnelės ištrauksite jėga, sau sukelsite ilgalaikį skausmą. Patarimas: Atsiradęs spenelių skausmas per porą dienų neišnyks. Atminkite - žindant neturi skaudėti. Jei jums vis dar skauda ir maitinimai skausmingi, kreipkitės pagalbos. Mieguisti vaikai, tingūs valgytojai ir kitos žindymo pradžioje iškylančios kliūtys Kai kurie vaikai žįsti mokosi ilgiau nei įprasta.

Galvos skausmas žindymo laikotarpiu: ar tai normalu?

Pirmomis dienomis jie praranda nemažai svorio ir atgauna jį negreitai. Šie naujagimiai sušlapina mažiau nei medžiaginius vystyklus 5—6 sauskelneso kasdien tuštinasi mažiau nei kartus. Tai rodo, kad jie išgeria nepakankamai pieno. Dėl žindymas skausmas maitinimosi tokie kūdikiai labiau linkę susirgti gelta.

Jų mamos, nežinodamos, ką daryti, jaučiasi prislėgtos ir pasimetusios. Maitinti iš buteliuko jos nenori, bet ir žindyti nesiseka. Tačiau žindymo jokiu būdu nereikia nutraukti. Šios problemos išsprendžiamos, tereikia porą dienų pasistengti. Gali būti nelengva, nes, norėdama sureguliuoti žindymą, turėsite padirbėti ne bet kaip, o sukaupusi visą energiją. Mieguisti vaikai Tai sudėtingo gimdymo ar panaudotų medikamentų pasekmė.