Skausmas padikaulių

Čiurnų skaus mas gali atsirasti dėl reumatoidinio artrito ar Lyme ligos. Pėdų kauliukai gali iškrypti ir dėl Achilo sausgyslės sutrumpėjimo, plokščiapėdystės, minkštųjų audinių patologijos. Taip pat reikia vengti nešioti aukštakulnę, smailiais galais avalynę. Linkę sirgti ir žmonės, turintys plokščią pėdą ar aukštą keltį. Plokščiapėdystės bėdos Daugiau kaip 20 proc.

skausmas padikaulių skausmas juosmens ir sąnarių

Autorius: Ji Kojų tinimo priežastys — įvairios Dažnas žmogus patinusias kojas pastebi atšilus orams, ilgiau pavaikščiojęs, dirbantis sėdimą ar stovimą darbą, turintis viršsvorį.

Visuomet svarbu atkreipti dėmesį į tai, koks tas tinimas: abiejose kojose ar tik vienoje iš jų, tinimas rytinis ar skausmas padikaulių išreikštas antroje dienos pusėje.

skausmas padikaulių sanariu gydytojas kaune

Pasak specialistės, paprastai skausmas padikaulių kojų patinimu skundžiasi žmonės, kurie jau serga lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip širdies-kraujagyslių nepakankamumas, lėtinė inkstų liga, onkologiniai susirgimai, vartojantieji tam tikrus medikamentus, o taip pat sergantieji reumatinėmis ligomis.

Staiga ar vienai kojai patinus — verta susirūpinti Reumatologė K. Jei kojų patinimas pastebimas po nakties miego, lydimas pėdų ar kojų sukaustymo, paraudimo, tikslinga išsitirti dėl galimos reumatinės ligos.

skausmas padikaulių sunaikinimas sąnarių ligomis

Tokiu būdu liga sukontroliuojama pradinėse stadijose, o tai lemia išsaugotus sąnarius ir pilnavertį funkcionalų gyvenimą. Rekomenduojama nešioti patogią, kokybišką avalynę, vengti nuospaudų susidarymo. Pratimai parenkami taip, kad neskatintų sąnarių deformacijų. Savijautą pagerina ir skausmas padikaulių priemonės, taikomas masažas, šiluminės procedūros parafino aplikacijos, gydomasis purvas. Skausmą bei uždegimą mažina fonoforezė su hidrokortizonu, prievilgai su nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo.

skausmas padikaulių degeneracines sanariu ligos

Žmonės, jau turintys skausmas padikaulių deformacijas, turėtų įsigyti ortopedinius batus ar individualius ortopedinius batų įdėklus. Tokiu atveju, pirmiausia reikia nustoti avėti aukštakulnius batelius ir įsigyti specialius silikoninius įdėklus su padikaulių galvučių nukrovimu.

skausmas padikaulių artrozė gydymas nuotaikos sytina